Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. is een van de meest betrouwbare fabrikanten en leveranciers van deye sun 10/12/15k in China en ondersteunt ook service op maat. Welkom bij het kopen van geavanceerde deye sun 10/12/15k op voorraad in onze fabriek.
1. Samenvatting: waarom de Deye SUN 10/12/15K de markt domineert

Met de constante verandering op de markt voor zonne-energie zijn betrouwbaarheid en flexibiliteit in het productontwerp van het grootste belang. Bij Mutian bieden we onze klanten alleen toegang tot de beste producten die momenteel beschikbaar zijn. Daarom zijn we van mening dat de Deye SUN 10/12/15K-serie omvormers de beste in hun klasse zijn op het gebied van driefasige stringomvormertechnologie voor lage spanningen (127V/220V en 133/230V).
Of u nu een installateur bent die een robuuste oplossing nodig heeft voor een commercieel dak of een huiseigenaar die zijn eigen-verbruik wil maximaliseren, de G05-LV-serie biedt schaalbaarheid, intelligentie en is zeer duurzaam. De G05-LV-serie heeft een piekefficiëntie van 98,6% en 4 MPP-trackers, wat betekent dat hij elke zonnestraal omzet in besparingen.
2. Kernvoordelen: techniek ontmoet intelligentie
Om echte klantvragen te genereren, moeten we niet alleen benadrukken wat het product doet, maar ook hoe het echte- problemen oplost. Dit is de reden waarom de Deye G05-LV opvalt in een drukke markt:
98,6% piekefficiëntie:
Hoogwaardige technologie op drie-niveaus gecombineerd met magnetische materialen met laag verlies betekent dat er aanzienlijk minder warmte verloren gaat door deze omvormer, wat ertoe leidt dat hij koeler werkt en tegelijkertijd meer elektrisch vermogen levert dan standaard omvormers.
Meerdere piek- en dubbele piektracking:
Normaal gesproken zou een spanningsdaling bij standaard omvormers een probleem opleveren bij het vinden van het maximale vermogenspunt vanwege de complexe schaduwwerking. Het Deye-algoritme zal de meerdere maximale vermogenspunten met zekerheid vinden om een maximale oogst op gedeeltelijk bewolkte dagen te garanderen.


Nul exporttoepassing:
Met de opkomst van netwerkbeperkingen is de mogelijkheid om de feed-aan het elektriciteitsnet te beperken van cruciaal belang. Deze omvormer beschikt over een geïntegreerde exportbeperking, waardoor u aan de lokale regelgeving kunt voldoen zonder dat u dure externe meters of controllers nodig heeft.
Virtuele synchrone generator (VSG):
Dit vermogen om een netwerk te ‘vormen’ zal de toekomst van de energieopwekking helpen veranderen. Wanneer het elektriciteitsnet onstabiel is, zal een omvormer zich gedragen als een traditionele gesynchroniseerde generator door traagheid te leveren (als resultaat van het feit dat de omvormer een AC-uitgang heeft), waardoor het elektriciteitsnet wordt geholpen in plaats van eenvoudigweg wordt uitgeschakeld. Hierdoor kan de omvormer zowel de spanning als de frequentie stabiliseren, waardoor deze vooral nuttig is voor zwakke netwerken.
String-Niveaubewaking (optioneel):
Wacht niet tot er een systeemstoring optreedt voordat u ontdekt dat er een probleem is. Met optionele stringmonitoring kunt u op afstand toezicht houden op de prestaties van individuele PV-strings. Dit versnelt het oplossen van problemen en verlaagt de O&M-kosten aanzienlijk.
AFCI (optioneel):
Arc Fault Circuit Interrupter-beveiliging is beschikbaar om brandgevaar te voorkomen door gevaarlijke DC-bogen automatisch te detecteren en te doven.

3. Materiaalkunde en ontwerpfilosofie
De fysieke constructie van een omvormer is de eerste indicator voor de levensduur ervan. De Deye G05-LV-serie is gebouwd om de elementen en de tand des tijds te weerstaan.
Chassis:Het chassis van de omvormer is geproduceerd met een zeer duurzame metaallegering die speciaal is gemaakt voor een betere corrosieweerstand (meestal vanwege de zink-- aluminium - magnesiumcoating) dan de standaarddikte van plaatstaal. Het chassis van de omvormer is daarom in staat de corrosie-effecten van kustgebieden of industriële locaties te overleven zonder roest te vertonen.
Thermisch beheer:De omvormer is ontworpen zonder de noodzaak om luidruchtige ventilatoren met hoge- snelheid te gebruiken om te koelen; in plaats daarvan wordt gebruik gemaakt van een unieke combinatie van grote koellichamen en temperatuurgecontroleerde ventilatoren, waardoor de ventilatoren alleen draaien wanneer dat nodig is om de omvormer te koelen. Door het intelligente Northern Air Cooling-ontwerp slijten de ventilatoren van de Inverter minder, waardoor de inverter werkt met een geluidsniveau van minder dan 50 dB(A), wat overeenkomt met dat van een stil kantoor.
Integratie voor esthetische doeleinden:De strakke witte afwerking van de omvormer past gemakkelijk in het ontwerp van elke ruimte, en de kleine voetafdruk (362 mm bij 527 mm bij 220 mm) maakt het mogelijk om met succes in alle ruimtes te integreren. De omvormer kan ook aan muren worden gemonteerd, wat betekent dat ze eenvoudig kunnen worden geïnstalleerd in garages, bijkeukens, buitenmuren, enz., terwijl kostbare vloerruimte wordt bespaard.
4. Wereldwijde compliance en netwerkcertificering
Een van de grootste hindernissen in de zonne-energiesector is de compatibiliteit van het elektriciteitsnet met omvormers-. De Deye G05-LV-serie neemt deze barrière weg. Hij is vooraf gecertificeerd met een breed scala aan internationale netcodes, wat betekent dat u met vertrouwen kunt bestellen, wetende dat hij de lokale inspecties van nutsvoorzieningen zal doorstaan.
Netreglement:Gecertificeerd voor NBR 16149, NBR 16150 (Brazilië), EN 50549 (Europa), RD 140 (Spanje) en meer.
Veiligheidsnormen:Volledig compatibel met IEC/EN 62109-1 en IEC/EN 62109-2 voor veiligheid, en IEC/EN 61000-6-1/2/3/4 voor EMC-compatibiliteit.
5. Waarom kopen bij Mutian?
Geautoriseerd partnerschap:
Wij zijn een vertrouwde kanaalpartner voor Deye en zorgen ervoor dat u 100% authentieke producten ontvangt met volledige ondersteuning van de fabrieksgarantie-geen import uit de grijze markt.
Technische hulp:
Ons team verkoopt niet alleen maar dozen; wij bieden volledige oplossingen. Alle aspecten van uw project, van pre-systeemontwerp tot en met post- het oplossen van problemen, kunnen worden ondersteund door ons tweetalige ondersteuningsteam.
Garantiegarantie:
Standaard 5 jaar garantie, met optie tot verlenging mogelijk.
6. Oproep tot actie
Bent u klaar om uw zonne-energieproject naar een hoger niveau te tillen met de meest veelzijdige Deye SUN 10/12/15K die beschikbaar is?
Neem vandaag nog contact op met Mutian voor een groothandelsprijslijst of voor een specifieke projectofferte!
Populaire tags: deye zon 10/12/15k, China deye zon 10/12/15k fabrikanten, leveranciers, fabriek
7. Technische parameters
| Model | ZON-10K-G05-LV | ZON-12K-G05-LV | ZON-15K-G05-LV |
| Invoerdatum PV-reeks | |||
| Max. PV-ingangsvermogen (kW) | 13 | 15.6 | 19.5 |
| Max. PV-ingangsspanning (V) | 800 | ||
| Opstartspanning-(V) | 250 | ||
| MPPT-spanningsbereik (V) | 200-700 | ||
| Nominale PV-ingangsspanning (V) | 500 | ||
| Max. Bedrijfs-PV-ingangsstroom (A) | 26+26 | ||
| Max. Ingangskortsluitstroom (A) | 39+39 | ||
| Aantal MPP-trackers/nr. aantal strings per MPP-tracker | 2/2+2 | ||
| AC-uitgangszijde | |||
| Nominaal AC-uitgangsvermogen (kW) | 10 | 12 | 15 |
| Max. AC-uitgang schijnbaar vermogen (kVA) | 10 | 12 | 15 |
| Nominale AC-uitgangsstroom (A) | 26.3/25.1 | 31.5/30.1 | 39.4/37.6 |
| Max. AC-uitgangsstroom (A) | 26.3/25.1 | 31.5/30.1 | 39.4/37.6 |
| Nominale uitgangsspanning/bereik (V) | 127V/220V, 133V/230V 0,85UN-1,1UN | ||
| Formulier voor netaansluiting | 3L/N/PE | ||
| Nominaal vermogen Netfrequentie/bereik (Hz) | 50/45-55, 60/55-65 | ||
| Aanpassingsbereik arbeidsfactor | 0,8 leidend tot 0,8 achterblijvend | ||
| Totale huidige harmonische vervorming THDi | <3% | ||
| DC-injectiestroom | <0.5%ln | ||
| Efficiëntie | |||
| Max. Efficiëntie | 98.50% | ||
| MPPT-efficiëntie | >99% | ||
| Bescherming van apparatuur | |||
| DC-omgekeerde polariteitsbescherming | Ja | ||
| AC-uitgang overstroombeveiliging | Ja | ||
| Overspanningsbeveiliging AC-uitgang | Ja | ||
| Kortsluitbeveiliging AC-uitgang | Ja | ||
| Thermische bescherming | Ja | ||
| Detectie van isolatie-impedantie | Ja | ||
| Bewaking van DC-componenten | Ja | ||
| Arc Fault-circuitonderbreker (AFCI) | Optioneel | ||
| Anti-eilandbescherming | Ja | ||
| Reststroomdetectie | Ja | ||
| Overspanningsbeveiligingsniveau | TYPE II(DC),TYPE II(AC) | ||
| DC-schakelaar | Ja | ||
| Interface | |||
| Communicatie-interface | RS485/RS232 | ||
| Monitormodus | GPRS/WIFI/Bluetooth/4G/LAN (optioneel) | ||
| Algemene gegevens | |||
| Bedrijfstemperatuurbereik (graden) | -25 to +60℃, >45 graden derating | ||
| Toegestane omgevingsvochtigheid | 0~100% | ||
| Toegestane hoogte (m) | 4000m | ||
| Ruis (dB) | Minder dan of gelijk aan 50 dB(A) | ||
| Beschermingsklasse (IP). | IP65 | ||
| Omvormertopologie | Niet-geïsoleerd | ||
| Categorie overspanning | OVC II(DC),OVC III(AC) | ||
| Kastafmetingen (BxHxD mm) | 362×527×220 (exclusief connectoren en beugels) | ||
| Gewicht [kg] | 20 | ||
| Garantie [jaar] | 5 jaar | ||
| Type koeling | Intelligente luchtkoeling | ||
| Netregulering | NBR 16149, NBR 16150, EN 50549, RD 140 | ||
| Veiligheid EMC/standaard | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 | ||
| Veiligheid EMC/standaard | IEC/EN 61000-6-1/2/3/4, IEC/EN 62109-1, IEC/EN 62109-2 | ||








