Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. is een van de meest betrouwbare fabrikanten en leveranciers van solis 3-6k energieopslagomvormers in China en ondersteunt ook service op maat. Welkom bij het kopen van geavanceerde solis 3-6k energieopslagomvormer op voorraad in onze fabriek.
Productbeschrijving-Solis 3-6K-omvormer voor energieopslag
1. Energie-onafhankelijkheid op maat voor uw huis
Elk huis is uniek, en dat geldt ook voor hun energieonafhankelijkheid. Ons systeem reageert naadloos:
Multi--configuratie: Of het dak van uw huis nu op het oosten, westen of zuiden gericht is, het past zich op intelligente wijze aan om de daglichtopname te maximaliseren. Door het woningontwerp hoeft u niet af te zien van energieonafhankelijkheid.
Schaalcapaciteit: U kunt nu een systeem aanschaffen dat essentiële energiebehoeften zoals verlichting en koeling zal voeden en capaciteit zal toevoegen voor apparaten die veel worden gebruikt, extra capaciteit voor een elektrisch voertuig in de toekomst of toekomstige uitbreidingen voor uw huis.
Naadloze toepassing: het kan worden gebruikt met bestaande zonnepanelen, een nieuw zonneproject, en ongeacht het gebruik zal uw huis er geweldig uitzien en zult u een grotere energieonafhankelijkheid hebben.
2. Bescherm wat het belangrijkst is-zonder compromissen
Energiebetrouwbaarheid betekent veiligheid, stabiliteit en het vermogen om gemoedsrust te bieden:
Verzekering van kritieke belasting: veilig en automatisch, zonder onderbreking, prioriteit geven aan de stroom die wordt geleverd aan levens{0}}ondersteunende apparaten in het geval van een stroomstoring (bijvoorbeeld medische apparaten, beveiligingsapparatuur).
Weerbestendige techniek: gebouwd om extreme temperaturen, stormen en vochtigheid te weerstaan, waardoor betrouwbaarheid ongeacht het klimaat wordt gegarandeerd.
Batterijsynergie: opslag van overtollige zonne-energie voor gebruik 's nachts, voor gebruik in noodgevallen en als u gewoon geen gebruik wilt maken van het elektriciteitsnet en tijdens piekuren.
3. Vereenvoudigd slim leven
Profiteer van technologie om ervoor te zorgen dat energiebeheer eenvoudig is:
Real- Feedback: controleer de energieproductiviteit, het verbruik en de batterijstatistieken via een mobiele app en ontvang waarschuwingen wanneer onderhoud nodig is en er zich mogelijkheden voordoen om het bestedingspatroon te verbeteren.
AI-Powered Optimization: laat kunstmatige intelligentie uw gewoonten en de omstandigheden op het elektriciteitsnet monitoren, om het gebruik van zonne-energie te maximaliseren en de afhankelijkheid van het elektriciteitsnet te minimaliseren.
Beheer op afstand: Wijzig instellingen, los fouten op of verbeter de systeemmogelijkheden vanaf elke locatie zonder dure bezoekkosten.
4. Verhoog de waarde van uw huis
Energieonafhankelijkheid is meer dan een goed idee - het is een slimme investering.
Hogere verkoopwaarde - Huizen die zijn uitgerust met zonne-energiesystemen zullen eco-bewuste kopers aantrekken en een hoger prijskaartje krijgen.
Duurzaamheidsreferenties - In de huidige competitieve markt zijn certificeringen onderscheidende factoren die uw toewijding aan hernieuwbare energie bewijzen.
Leiderschap in de gemeenschap - Als u de eerste persoon in uw buurt bent die zonnepanelen installeert, kan dit de weg wijzen voor anderen om u te volgen, waardoor uw huis een voorbeeld wordt van vooruitstrevend leven en verantwoordelijkheid voor het milieu.
5. Naadloos projectbeheer voor de lange termijn
Wij houden ons bezig met de planning en complexiteit waardoor u van de voordelen kunt genieten.
Kant-en-klare service: onze gecertificeerde technici maken het installatieproces eenvoudig en minimaal verstorend, waarbij ze voor alles zorgen, van ontwerp tot activering.
Lokale kennis: we begrijpen de energieregelgeving, het weer en de netwerkvereisten, en we ontwerpen oplossingen op basis van onze inzichten in uw regio.
24/7 beschikbaarheid: Onderhoudsstap vergeten? Heeft u vragen over uw energiegegevens? Maak je geen zorgen, ons responsieve team helpt je graag verder.
6. Geldbesparing zonder compromissen-
Lagere maandelijkse rekeningen: bespaar geld voor gezinsvakanties, kinderopvang of noodfondsen.
Overheidsbijdragen: betaal niet zoveel vooraf- om kortingen en tegoeden te maximaliseren.
Energie-onafhankelijkheid: Verminder de kwetsbaarheid voor inflatie, stijgende brandstofkosten en geopolitieke implicaties met energie-onafhankelijkheid.
7. Functionele esthetiek
Schoonheid en prestaties gaan gemakkelijk samen:
Esthetiek met laag-profiel: de vorm met laag-profiel past mooi in moderne daken en behoudt zijn uitstraling.
Veelzijdigheid: Optimaliseer de benutting van zonlicht en de esthetische en structurele kwaliteiten van het dak komen niet in gevaar.
Binnencomfort: Het gebruik van verwarmings- en koelsystemen ondersteund door zonne-energie draagt bij aan het verminderen van het HVAC-gebruik door het handhaven van een constante binnentemperatuur.
Productkenmerken-Solis 3-6K-omvormer voor energieopslag
Geïntegreerde 2 MPPT's voor meerdere array-oriëntaties.
Toonaangevend laad-/ontlaadvermogen van 125 A/6 kW.
Automatische UPS-schakeling.
Ondersteunt Peak Shaving-modus.
Vooraf-gemaakte batterij-, meter- en CAN-bekabeling om de installatietijd te verkorten.
Ondersteunt 1ph en 3ph flexibele verbindingen op zowel het elektriciteitsnet als de back-uppoort. Compatibel met meerdere merken lithiumbatterijmodellen • Verbeterde batterijbescherming en bedieningsfuncties om de levensduur van de batterij te verlengen.
Solis 3-6K energieopslagomvormer
Populaire tags: solis 3-6k energieopslagomvormer, China solis 3-6k energieopslagomvormer fabrikanten, leveranciers, fabriek
Technische parameters
| DATASHEET | Solis S6-EH1P(3-6)KL-EU energieopslagomvormer | |||||||||
| Modellen | 3K | 3.6K | 4.6K | 5K | 6K | |||||
| Ingang DC (PV-zijde) | ||||||||||
| Aanbevolen max. PV-vermogen | 4,8 kW | 5,7 kW | 7kW | 8 kW | 9,6 kW | |||||
| Max. ingangsspanning | 600 V | |||||||||
| Nominale spanning | 330 V | |||||||||
| Opstartspanning- | 90 V | |||||||||
| MPPT-spanningsbereik | 90 - 520 V | |||||||||
| Max. ingangsstroom | 16 A / 16 A | |||||||||
| Max. kortsluitstroom | 24 A / 24 A | |||||||||
| MPPT-nummer / Max. invoerreeksnummer | 2 / 2 | |||||||||
| Batterij | ||||||||||
| Batterijtype | Li--ion/lood-zuur | |||||||||
| Accuspanningsbereik | 42 - 58 V | |||||||||
| Batterijcapaciteit | 50 - 2000 Ach | |||||||||
| Max. laad-/ontlaadvermogen | 3 kW | 3,6 kW | 4,6 kW | 5 kW | 6 kW | |||||
| Max. laad-/ontlaadstroom | 62.5 A | 75 A | 100 A | 105 A | 125 A | |||||
| Mededeling | KAN | |||||||||
| Uitgang AC (netzijde) | ||||||||||
| Nominaal uitgangsvermogen | 3 kW | 3,6 kW | 4,6 kW | 5 kW | 6 kW | |||||
| Max. schijnbaar uitgangsvermogen | 3 kVA | 3,6 kVA | 4,6 kVA | 5 kVA | 6 kVA | |||||
| Operatie fase | 1/N/PE | |||||||||
| Nominale netspanning | 220 V / 230 V | |||||||||
| Nominale netfrequentie | 50 Hz / 60 Hz | |||||||||
| Nominale uitgangsstroom van het net | 13.6 A / 13 A | 16.4 A / 15.7 A | 20.9 A / 20 A | 22.7 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A | |||||
| Max. uitgangsstroom | 13.6 A / 13 A | 16.4 A / 15.7 A | 20.9 A / 20 A | 22.7 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A | |||||
| Vermogensfactor | >0,99 (0,8 leidend - 0.8 achterblijvend) | |||||||||
| THDi | < 2% | |||||||||
| Ingang AC (netzijde) | ||||||||||
| Ingangsspanningsbereik | 187 - 253 V | |||||||||
| Max. ingangsstroom | 20 A | 24.6 A | 31.4 A | 32 A | 40 A | |||||
| Frequentiebereik | 45 - 55 Hz / 55 - 65 Hz | |||||||||
| Uitgang AC (back-up-) | ||||||||||
| Nominaal uitgangsvermogen | 3 kW | 3,6 kW | 4,6 kW | 5 kW | 6 kW | |||||
| Max. schijnbaar uitgangsvermogen | 4,2 kVA, 60 s | 5 kVA, 60 s | 6,4 kVA, 60 s | 7 kVA, 60 s | 8 kVA, 60 s | |||||
| Terug-schakeltijd | < 10 ms | |||||||||
| Nominale uitgangsspanning | 1/N/PE, 220 V / 230 V | |||||||||
| Nominale frequentie | 50 Hz / 60 Hz | |||||||||
| Max. uitgangsstroom | 19.1 A | 22.7 A | 29.1 A | 31.8 A | 36.4 A | |||||
| THDv (@lineaire belasting) | < 2% | |||||||||
| Efficiëntie | ||||||||||
| Max. efficiëntie | > 97.0% | > 97.5% | ||||||||
| Efficiëntie van de EU |
96.2% |
|||||||||
| BBT opgeladen door PV max. efficiëntie | > 94.9% | |||||||||
| BAT geladen/ontladen tot AC max. efficiëntie | > 94.33% / 93.51% | |||||||||
| Bescherming | ||||||||||
| DC omgekeerde-polariteit | Ja | |||||||||
| Bewaking van aardfouten | Ja | |||||||||
| Geïntegreerde AFCI (DC-boog-foutcircuitbeveiliging) | Ja (1) | |||||||||
| Beschermingsklasse / Overspanningscategorie | ik / II | |||||||||







