Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. is een van de meest betrouwbare fabrikanten en leveranciers van solis 8-18k hybride omvormer in China en ondersteunt ook service op maat. Welkom bij het kopen van geavanceerde solis 8-18k hybride omvormer op voorraad in onze fabriek.
waarom voor ons kiezen?



Producten Beschrijving
wat is Solis 8-18K hybride omvormer?
De Solis 8-18K hybride omvormer is niet zomaar een apparaat voor stroomconversie, maar biedt u de mogelijkheid om energieonafhankelijkheid te bereiken. Door het potentieel van zonne-energie in evenwicht te brengen met slimme opslag en distributie, kunt u uw kosten minimaliseren, uw veerkracht vergroten en een schone energietoekomst ondersteunen. Of u nu een eigen woning, bedrijfseigenaar of ontwikkelaar van infrastructuur bent, deze omvormer is toonaangevend op het gebied van prestaties en veelzijdigheid.
wat zijn de kenmerken van Solis 8-18K hybride omvormer?
• Ondersteunt PV-invoer tot 160% van het nominale gelijkstroomvermogen van de omvormer, waardoor het gebruik van zonne-energie wordt gemaximaliseerd
• Ondersteunt een PV-ingangsstroom tot 21 A, compatibel met toekomstige PV-modules met een hoger- vermogen
• 200% overbelasting gedurende 10 seconden in off--grid-modus, waardoor een stabiele start van motoren, waterpompen en airconditioners wordt gegarandeerd
• Naadloze aan/uit-netschakeling in minder dan 10 ms, waardoor een ononderbroken stroomvoorziening wordt gegarandeerd
• Ondersteuning van drie- ongebalanceerde uitvoer, elke fase ondersteunt maximaal . 50% nominaal omvormervermogen
• ondersteunt zowel DC- als AC-koppeling-waardoor het eenvoudig is om PV uit te breiden, batterijen op te laden en belastingen betrouwbaar te voeden, zelfs buiten- omstandigheden
• Ondersteuning van maximaal 6 eenheden parallel, waardoor de systeemcapaciteit wordt uitgebreid
• Slim belastingbeheer met prioritering, waardoor de back-uptijd voor kritieke belastingen wordt verlengd
• Aanpasbaar batterijback-upniveau voor ononderbroken stroomvoorziening
• Ondersteunt PV-alleen buiten-netgebruik, waardoor de initiële kosten worden verlaagd
• SolisCloud: slimme bediening op afstand, AI-optimalisatie en directe probleemoplossing - allemaal op één platform
• 7-inch industrieel-touchscreen, dat een grotere, gebruiksvriendelijke interface biedt voor lokale bediening
• Meerdere methoden voor generatoraansluiting en automatische besturing, waardoor flexibele lokale inzet mogelijk is
• Beschermingsgraad IP66, voor gebruik onder zware omstandigheden
wat zijn de voordelen van de Solis 8-18K hybride omvormer?
1. Naadloze integratie met laagspanningssystemen
De S6-EH3P is ontworpen om naadloos samen te werken met 48V lithium-ion- en loodzuurbatterijen om de lagere kapitaalkosten te optimaliseren door prioriteit te geven aan goedkope energieopslag. Het adaptieve batterijbeheersysteem zorgt ervoor dat batterijen de noodzakelijke laad- en ontlaadcycli ondergaan om hun operationele levenscyclus te beschermen en tegelijkertijd het gebruik te maximaliseren. De S6-EH3P werkt met een aantal batterijmerken, waardoor de flexibiliteit van het systeemontwerp wordt vergroot zonder de integriteit in gevaar te brengen.
2. Intelligent energiebeheer
Met ondersteuning voor de dynamische tariefmodus plant de Solis S6-EH3P(8-18)K02-NV-YD-L driefasige laagspanningsomvormer op intelligente wijze het energieverbruik op basis van fluctuerende prijzen, voor maximale besparingen tijdens de daluren. Er kunnen dubbele back-uppoorten worden ingesteld om tijdens stroomuitval voorrang te geven aan circuitbelastingen (bijvoorbeeld koeling en verlichting), terwijl niet-essentiële belastingen tijdelijk worden weggelaten. Het resultaat is dat de omvormer kan fungeren als een intelligente energiemanager die kan worden aangepast aan verschillende operationele behoeften.
3. Uitzonderlijke levensduur in zware omgevingen
De S6-EH3P is ontworpen om betrouwbaar te werken onder extreme omstandigheden en levert betrouwbare prestaties over een temperatuurbereik van -40 graden tot 60 graden, terwijl hij werkt op hoogtes tot 4.000 meter. De behuizing heeft een IP66-classificatie, waardoor hij volledig stof- en waterdicht is, waardoor hij geschikt is voor installatie buitenshuis, ongeacht of deze zich in een tropische, droge of kustomgeving bevindt. Met geavanceerd thermisch beheer en robuuste koelsystemen kan de omvormer stabiele prestaties leveren bij toepassingen met hoge belasting.
4.Modulaire constructie voor veranderende energiebehoeften
De Solis S6-EH3P(8-18)K02-NV-YD-L driefasige laagspanningsomvormer is ontworpen om parallel te worden geconfigureerd door maximaal zes omvormers met elkaar te verbinden, waardoor schaalbare vermogensuitvoer mogelijk is om aan de toekomstige energievraag te voldoen. Ons modulaire ontwerp vereenvoudigt een uitbreiding van bestaande systemen zonder dat er een grote investering in een nieuw ontwerp nodig is, of het nu gaat om een residentieel systeem of om een commercieel microgrid.
Populaire tags: solis 8-18k hybride omvormer, China solis 8-18k hybride omvormer fabrikanten, leveranciers, fabriek
Productparameters
| DATASHEET |
Solis S6-EH3P(8-18)K02-NV-YD-L Driefasige laagspanningsomvormer |
||||
| Modellen | 8K | 10K | 12K | 15K | 18K |
| Ingang DC (PV-zijde) | |||||
| Aanbevolen max. Grootte van de PV-array | 16 kW | 20 kW | 24 kW | 30 kW | 36 kW |
| Max. bruikbaar PV-ingangsvermogen | 12,8 kW | 16 kW | 19,2 kW | 24 kW | 28,8 kW |
| Max. ingangsspanning | 1000 V | ||||
| Nominale spanning | 550 V | ||||
| Opstartspanning- | 160 V | ||||
| MPPT-spanningsbereik | 200 - 850 V | ||||
| Max. ingangsstroom | 20 A / 40 A | 40 A / 40 A | 42 A / 42 A | ||
| Max. kortsluitstroom | 30 A / 50 A | 50 A / 50 A | 50 A / 50 A | ||
| MPPT-nummer / Max. invoerreeksnummer | 2 / 3 | 2 / 4 | |||
| Batterij | |||||
| Batterijtype | Li--ion/lood-zuur | ||||
| Accuspanningsbereik |
40 - 60 V |
||||
| Max. laad-/ontlaadstroom | 180 A | 220 A | 250 A | 290 A | 320 A |
| Aantal batterijpoorten | 2 | ||||
| Max. laad-/ontlaadstroom van elke poort | 150 A | 175 A | |||
| Mededeling | KAN/RS485 | ||||
| Uitgang AC (netzijde) | |||||
| Nominaal uitgangsvermogen | 8 kW | 10 kW | 12 kW | 15 kW | 18 kW |
| Max. schijnbaar uitgangsvermogen | 8 kVA | 10 kVA | 12 kVA | 15 kVA | 18 kVA |
| Nominale netspanning | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V | ||||
| Nominale netfrequentie | 50 Hz / 60 Hz | ||||
| Nominale uitgangsstroom van het net | 12.2 A / 11.5 A | ||||
| Vermogensfactor | >0,99 (0,8 leidend - 0.8 achterblijvend) | ||||
| THDi | < 3% | ||||
| Ingang AC (netzijde) | |||||
| Max. ingangsstroom | 18.3 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.0 A | 34.2 A / 32.5 A | 41 A / 39.2 A |
| Ingangsgenerator | |||||
| Max. ingangsvermogen | 8 kW | 10 kW | 12 kW | 15 kW | 18 kW |
| Max. ingangsstroom | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Nominale ingangsspanning | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V | ||||
| Nominale ingangsfrequentie | 50 Hz / 60 Hz | ||||
| Uitgang AC (back-up-) | |||||
| Nominaal uitgangsvermogen | 8 kW | 10 kW | 12 kW | 15 kW | 18 kW |
| Max. schijnbaar uitgangsvermogen | 2 keer nominaal vermogen, 10 s | ||||
| Terug-schakeltijd | < 10 ms | ||||
| Nominale uitgangsspanning | 3/N/PE, 220 V / 380 V; 3/N/PE, 230 V / 400 V | ||||
| Nominale frequentie | 50 Hz / 60 Hz | ||||
| Nominale uitgangsstroom | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Max. continue uitgangsstroom | 12.2 A / 11.5 A | 15.2 A / 14.4 A | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 27.3 A / 26.1 A |
| Max. continue AC-doorvoerstroom | 50 A | ||||
| THDv (@lineaire belasting) | < 3% | ||||
| Efficiëntie | |||||
| Max. efficiëntie | 97.5% | ||||
| Efficiëntie van de EU | 96.4% | ||||
| BAT opgeladen door PV/AC max. efficiëntie | 95.0% / 94.4% | ||||
| BAT ontladen tot AC max. efficiëntie | 94.5% | ||||
| Bescherming | |||||
| Anti-eilandbescherming | Ja | ||||
| Uitgang over huidige bescherming | Ja | ||||
| Bescherming tegen kortsluiting | Ja | ||||
| Beveiliging tegen DC-ompoling- | Ja | ||||
| Overspanningsbeveiliging | DC Type II / AC Type II (optioneel) | ||||
| Beschermingsklasse / Overspanningscategorie | I / II (PV en BAT), III (NET en BACKUP en GEN) | ||||
| Geïntegreerde AFCI 2.0 | Optioneel | ||||
| Geïntegreerde DC-schakelaar | Ja | ||||
| Algemene gegevens | |||||
| Max. vermogen per fase | 50% nominaal vermogen | 40% nominaal vermogen | |||
| Afmetingen (B × H × D) | 430 × 660 × 305 mm | ||||
| Gewicht | 42 kg | ||||
| Topologie | Niet-geïsoleerd | ||||
| Eigen-verbruik (nacht) | < 30 W | ||||
| Omgevingstemperatuurbereik tijdens bedrijf | -25 ~ +60 graad | ||||
| Relatieve vochtigheid | 0 - 100% | ||||
| Bescherming tegen binnendringen | IP66 | ||||
| Geluidsemissie (typisch) | < 65 dB(A) | ||||
| Koelconcept | Intelligente ventilator-koeling | ||||
| Max. werking hoogte | 4000 m | ||||
| Standaard netaansluiting | EN 50549-1/-10, VDE 4105&VDE 0124, NRS 097-2-1, IEC 62116, IEC 61727, IEC 60068, IEC 61683, EN 50530, SriLanka, EN 50438L, Vietnam, MEA, PEA, CEI 0-21 | ||||
| Veiligheid / EMC-standaard | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 | ||||
| Functies | |||||
| DC-aansluiting | MC4 Snelaansluitstekker (PV) en schroefaansluiting (accu) | ||||
| AC-aansluiting | Schroefaansluiting | ||||
| Weergave | 7,0" LCD-scherm en Bluetooth + APP | ||||
| Mededeling | CAN, RS485, Ethernet, Optioneel: Wi-Fi, mobiel, LAN | ||||










