Hebei Mutian Solar Energy Technology Development Co., Ltd. is een van de meest betrouwbare fabrikanten en leveranciers van solis 12-20 drie-fase-omvormers in China en ondersteunt ook service op maat. Welkom bij het kopen van geavanceerde solis 12-20 driefasige omvormer op voorraad in onze fabriek.
waarom voor ons kiezen
Bent u er klaar voor om uw bedrijf van stroom te voorzien met-toonaangevende zonnetechnologie in de sector? Neem vandaag nog contact op met ons team om volumeprijzen, aangepaste configuratieopties en leveringstermijnen te bespreken. Onze technische specialisten staan klaar om u uitgebreide productspecificaties te bieden en uw grootschalige implementatiebehoeften- te ondersteunen.
Professioneel team
29,000+ experts wereldwijd
Senior projectmanagers controleren effectief alle aspecten van het project
7x24 uur levering
Gevestigd in 27 steden over de hele wereld, met 50 bezorgcentra, die 200+ talen bieden, een bezorgcapaciteit van 7x24 uur, is dit de beste partner voor de globalisering van ondernemingen

834M
Totaal freelancer
732M
Positieve recensie
90M
Bestelling ontvangen
236M
Projecten voltooid
Producten Beschrijving
wat is Solis 12-20 energieopslagomvormer?

Solis 12-20 driefasige omvormer
De Solis S6-EH3P(12-20)KH driefasige hybride hoogspanningsomvormer is ontworpen om uitzonderlijke prestaties te leveren in veeleisende woon- en commerciële omgevingen en is het middelpunt van een eigentijds zonne-energiesysteem. De omvormer zorgt ervoor dat zonne-energie, batterijopslag en het elektriciteitsnet samenwerken voor topprestaties, veerkracht en efficiëntie. We gebruiken deze omvormer in onze op maat geconfigureerde systemen om betrouwbaarheid, compatibiliteit en prestaties te bieden.
Wat zijn de kenmerken van de Solis 12-20 driefasige omvormer?
Flexibel en schaalbaar
• Compatibel met reguliere lithiumbatterijen
• Breid de systeemcapaciteit eenvoudig uit met behulp van parallelle aansluitingen en AC-koppeling
Eenvoudige en snelle configuratie
• Het 7-inch grote scherm maakt gebruik van in de VS gemaakte ZEITLER-componenten van industriële kwaliteit
• Ondersteuning voor Bluetooth-apps voor snelle en eenvoudige installatie
Wat zijn de voordelen van Solis 12-20 driefasige omvormer?
Onverzettelijke efficiëntie
De omvormer beschikt over een opmerkelijke conversie-efficiëntie van maximaal 98,5%, waardoor u ervoor zorgt dat u zoveel mogelijk energie uit uw zonnepanelen haalt.
Robuuste veerkracht
Met een IP66-classificatie is de omvormer volledig bestand tegen stof en krachtige waterstralen, waardoor een betrouwbare werking in vrijwel elke buitenomgeving wordt gegarandeerd.
Geavanceerd energiebeheer
Met 4 onafhankelijke MPPT-trackers beheert de omvormer meerdere zonnepanelen, zelfs met enigszins verschillende oriëntaties, wat resulteert in minder energieverliezen en een optimale energieoogst.
Snelle overgang
Biedt een naadloze energie-ervaring met een razendsnelle-snelle sub-10 ms-schakelaar tussen on-grid- en off-grid-modi, waardoor kritische belastingen nooit worden onderbroken.
wat zijn kerntechnologieën van Solis 12-20 driefasige omvormer?

01. Een hybride platform dat klaar is voor de toekomst
02.Superieure prestaties in complexe scenario's
03. Ononderbroken en stabiele voeding
04. Schaalbaar om mee te groeien met uw energiebehoeften
05.Intelligente bediening en bewaking
Populaire tags: solis 12-20 drie-fasige omvormers, China solis 12-20 driefasige omvormerfabrikanten, leveranciers, fabriek
Productparameters
| DATASHEET | Solis S6-EH3P(12-20)KH-omvormer | ||
| Modellen | 12K | 15K | 20K |
| Ingang DC (PV-zijde) | |||
| Aanbevolen max. Grootte van de PV-array | 24 kW | 30 kW | 40 kW |
| Max. bruikbaar PV-ingangsvermogen | 19,2 kW | 24 kW | 32 kW |
| Max. ingangsspanning | 1000 V | ||
| Nominale spanning | 600 V | ||
| Opstartspanning- | 160 V | ||
| MPPT-spanningsbereik | 200 - 850 V | ||
| Max. ingangsstroom | 4 × 20 A | ||
| Max. kortsluitstroom | 4 × 30 A | ||
| MPPT-nummer / Max. invoerreeksnummer | 4 / 4 | ||
| Batterij | |||
| Batterijtype | Li--ion | ||
| Accuspanningsbereik | 120 - 800 V | ||
| Max. laad-/ontlaadvermogen | 12 kW | 15 kW | 20 kW |
| Max. laad-/ontlaadstroom | 50 A | ||
| Mededeling | KAN/RS485 | ||
| Uitgang AC (netzijde) | |||
| Nominaal uitgangsvermogen | 12 kW | 15 kW | 20 kW |
| Max. schijnbaar uitgangsvermogen | 12 kVA | 15 kVA | 20 kVA |
| Nominale netspanning | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | ||
| Nominale netfrequentie | 50 Hz / 60 Hz | ||
| Nominale uitgangsstroom van het net | 18.2 A / 17.3 A | ||
| Max. uitgangsstroom | 18.2 A / 17.3 A | ||
| Vermogensfactor | >0,99 (0,8 leidend - 0.8 achterblijvend) | ||
| THDi | < 3% | ||
| Ingang AC (netzijde) | |||
| Ingangsspanningsbereik | 304 - 437 V / 320 - 460 V | ||
| Max. ingangsstroom | 34.2 A / 32.5 A | ||
| Nominale netfrequentie | 50 Hz / 60 Hz | ||
| Frequentiebereik | 45 - 55 Hz / 55 - 65 Hz | ||
| Ingangsgenerator | |||
| Max. ingangsvermogen | 12 kW | 15 kW | 20 kW |
| Max. ingangsstroom | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| Nominale ingangsfrequentie | 50 Hz / 60 Hz | ||
| Uitgang AC (back-up-) | |||
| Nominaal uitgangsvermogen | 12 kW | 15 kW | 20 kW |
| Max. schijnbaar uitgangsvermogen | 1,6 keer nominaal vermogen, 10 s | ||
| Terug-schakeltijd | < 10 ms | ||
| Nominale uitgangsspanning | 3/N/PE, 220 V / 380 V, 230 V / 400 V | ||
| Nominale frequentie | 50 Hz / 60 Hz | ||
| Nominale uitgangsstroom | 18.2 A / 17.3 A | 22.8 A / 21.7 A | 30.4 A / 28.9 A |
| THDv (@lineaire belasting) | < 3% | ||
| Efficiëntie | |||
| Max. efficiëntie | 97.7% | ||
| Efficiëntie van de EU | 97.5% | ||
| BBT opgeladen door PV max. efficiëntie | 98.5% | ||
| BAT geladen/ontladen tot AC max. efficiëntie | 97.2% | ||
| Bescherming | |||
| Anti-eilandbescherming | Ja | ||
| Uitgang over huidige bescherming | Ja | ||
| Bescherming tegen kortsluiting | Ja | ||
| Geïntegreerde AFCI 2.0 | Optioneel | ||
| Geïntegreerde DC-schakelaar | Ja | ||
| Beveiliging tegen DC-ompoling- | Ja | ||
| PV-overspanningsbeveiliging | Ja | ||
| Omkeerbeveiliging van de batterij | Ja | ||
| Algemene gegevens | |||
| Max. toegestane fase-onbalans (net en back-up-) | 100% | ||
| Max. stroom per fase (net en back-up-) | 40% nominaal vermogen | ||
| Afmetingen (B × H × D) | 563×546×250mm | ||
| Gewicht | 35,2 kg | ||
| Topologie | Transformatorloos | ||
| Eigen-verbruik (nacht) | < 25 W | ||
| Omgevingstemperatuurbereik tijdens bedrijf | -25 ~ +60 graad | ||
| Relatieve vochtigheid | 0 - 100% | ||
| Bescherming tegen binnendringen | IP66 | ||
| Geluidsemissie (typisch) | < 65 dB(A) | ||
| Koelconcept | Intelligente ventilator-koeling | ||
| Max. werking hoogte | 4000 m | ||
| Standaard netaansluiting | EN 50549-1/-10, VDE4105, CEI 0-21, CEI 0-16, NC-RFG TypeB, NRS 097-2-1, LTU-1, G99, PEA | ||
| Veiligheid / EMC-standaard | IEC/EN 62109-1/-2, IEC/EN 61000-6-1/-2/-3/-4 | ||
| Functies | |||
| PV-aansluiting | MC4-connector | ||
| Batterij-aansluiting | OT-terminal | ||
| AC-aansluiting | OT-terminal | ||
| Weergave | 7,0" LCD-scherm en Bluetooth + APP | ||
| Mededeling | CAN, RS485, Ethernet, Optioneel: Wi-Fi, mobiel, LAN | ||









